A.Vilkelis - klinikos pacientas / 2016-03-22
Kaip kiekvienas vyras suprantu, kad bent du sykius metuose reikia atlikti automobilio tech. Apžiūrą (nepriklausomai ar jau kas negerai). Tam ne gaila nei laiko, nei pinigų. Tačiau juk svarbiausia yra paties žmogaus sveikata. Todėl jei jau atėjo šis suvokimas, tai "Elite medicale" yra tas "servisas", kuriame tikrai verta ir galima lankytis. 
p. Valerija - kliento atsiliepimas / 2016-03-16
Kreipiausi dėl šeimos nario sutrikusios sveikatos. Labai nudžiugau, kai maloniu balsu atsiliepusi darbuotoja pasakė, kad galime atvykti pas gydytoją po kelių dienų. Jau buvome praradę viltį patekti pas gydytoją kardiologą konsultacijai. Nuoširdžiausiai visa mūsų šeima dėkoja Gerb. gydytojai Stefanijai Macelienei už profesionalią pagalbą, nuoširdumą ir žmogiškąjį faktorių.
UAB „Agrokoncerno grupė“ gen. direktorius Valdas Eimontas / 2015-12-04
Šiemet „ELITE MEDICALE“ klinikoje savo sveikatą pasitikrino daugiau kaip 120 darbuotojų. Keletui darbuotojų šis pasitikrinimas buvo ypač svarbus, nes leido laiku diagnozuoti rimtus susirgimus ankstyvojoje ligos stadijoje bei taip išvengti skaudžių pasekmių ateityje. Glaudus grupės įmonių bendradarbiavimas su kardiologine klinika „ELITE MEDICALE“ leidžia laiku pasirūpinti darbuotojų sveikata ir tokiu būdu išlaikyti sveiką bei darbštų kolektyvą....
T. Rymonis - klinikos pacientas / 2014-11-18
Jau ne pirmi metai tikrinamės sveikatą būtent šioje klinikoje. Esame labai patenkinti paslaugų kokybe. Jokių eilių, malonus aptarnavimas, tikslingi gydytojų profesionalų patarimai. Keletos valandų bėgyje sklandžiai ir operatyviai atliekami visi būtini tyrimai. Esame Jums dėkingi už kvalifikuotą specialistų pagalbą/konsultaciją.
A. Mačiukas - Sveikatingumo centras „Linija“ / 2014-08-24
Jau virš 10 metų sveikatingumo centras Linija sėkmingai bendradarbiauja su kardiologijos klinika Elite Medicale. Su Elite Medicale pagalba mes galime užtikrinti saugesnį mūsų centro lankytojų sportavimą, nes mūsų lankytojai šioje klinikoje gali labai operatyviai pasitikrinti funkcinius sveikatos rezervus, gauti aukščiausio lygio specialistų išvadas ir rekomendacijas fizinio krūvio dozavimui. Smagu, kad klinikos specialistai, ir ypač profesorius Donatas Vasiliauskas motyvuoja visus pacientus be išimties...
Partneriai