Klinikoje konsultuoja gydytojai specialistai.

Kardiologas

Konsultacijai rekomenduojame turėti neseniai rašytą ramybės elektrokardiogramą ir širdies echoskopiją (šiuos tyrimus taip pat galite atlikti ir mūsų klinikoje konsultacijos dieną ar keletą dienų prieš). Gydytojas kardiologas, įvertinęs objektyvius duomenis ir Jūsų nusiskundimus, nustato diagnozę, sudaro rekomendacinį gydymo planą, reikalui esant, nukreipia į universitetinę kardiologinę kliniką koronarografiniam ištyrimui, kur pagal poreikį atliekamas koronarų išplėtimas (angioplastika), stentavimas, arba pacientas pasiunčiamas kardiochirurgo konsultacijai.

Endokrinologas

Gydytojas endokrinologas konsultuoja dėl endokrininių liaukų veiklos sutrikimų: sergant cukriniu diabetu, antinksčių ligomis, esant skydliaukės veiklos sutrikimams.

Neurologas

Gydytojas neurologas konsultuoja klientus, turinčius nervų sistemos sutrikimų, ir pagal poreikį nukreipia detalesniam ištyrimui į universitetinių klinikų neurologijos kliniką.

Vidaus organų echoskopuotojas

Gydytojas atlieka pilvo organų (kepenų, tulžies pūslės, kasos, inkstų, šlapimo pūslės, gimdos, kiaušidžių arba prostatos) ir kirkšnų kraujagyslių, taip pat krūtų, skydliaukės, sąnarių (riešo/alkūnės/peties/čiurnos/kelio) ultragarso tyrimus.

Dietologas

Dietologas konsultuoja mitybos, sveikos gyvensenos klausimais, sudaro mitybos planus.

Gastroenterologas

Gydytojas diagnozuoja ir gydo virškinimo organų ligas: stemplės, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos ligas (opaligę, uždegimus, dispepsijas, gastroezofaginio refliukso ligą ir kt.), žarnų ligas (Krono ligą, opinį kolitą, celiakiją, dirgliosios žarnos sindromą, įvairių priežasčių sukeltus viduriavimus ir vidurių užkietėjimus), kepenų, kasos, tulžies pūslės ir latakų ligas (įvairios kilmės hepatitus, pankreatitus, cholecistitus, cholangitus ir kt.).

Širdies chirurgas

Širdies chirurgas konsultuoja pacientus dėl visų širdies ligų, kai reikalinga širdies chirurgo pagalba ir planuojamas chirurginis gydymas.

Sporto medicinos gydytojas

Sporto medicinos gydytojas diagnozuoja fizinio krūvio iššauktus ūmius ir lėtinius susirgimus/traumas, konsultuoja fizinio krūvio sukeliamų traumų prevencijos klausimais, skiria individualų fizinio krūvio receptą (fizinio krūvio tipą, pobūdį, trukmę, dažnumą ir intensyvumą), koreguoja mitybą sportuojant, prieš ir po fizinio krūvio, nustato fizinio krūvio bei papildų perdozavimo atvejus.

Pulmonologas

Pulmonologas konsultuoja, diagnozuoja ir gydo sergančiuosius ūminėmis ir lėtinėmis plaučių ir kvėpavimo takų ligomis (astma, lėtine obstukcine plaučių liga, bronchitu ir t.t.). Diagnozuoja plaučių tuberkuliozę, miego apnėją. Esant reikalui atlieka spirometrijos mėginį.

Kineziterapeutas

Kineziterapeutas konsultuoja jaučiant nugaros, pečių juostos skausmą ar diskomfortą, dirbančius sėdimą ar stovimą darbą, turinčius stuburo patologijas, moteris po gimdymo ir ginekologinių operacijų. Atliekamas paciento būklės ištyrimas ir įvertinimas, raumenis atpalaiduojantis klasikinis masažas, individuali mankšta, sudaromas pratimų kompleksas į namus.