InMedica cardio – šiuolaikinės privačios kardiologijos klinikos, esančios Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje:

Elite Medicale
Elite Medicale – kardiologinė klinika Kaune, įkurta prof. habil. dr. Donato Antano Vasiliausko ir veikianti jau daugiau nei dvidešimt penkerius metus. Profesoriaus begalinio atsidavimo ir energijos dėka, šiandien klinika yra subūrusi daugiau nei 30 įvairių savo srities specialistų: kardiologų, kardiochirurgų, neurologų, endokrinologų, gastroenterologų/dietologų, pulmonologų, sporto medicinos gydytojų, kineziterapeutų bei klinikinių tyrimų profesionalų: echoskopuotojų, klinikinių fiziologų.
InMedica cardio
InMedica cardio Vilnius – kardiologinė klinika Vilniuje, veikianti jau du dešimtmečius. Šios klinikos idėjinis vadovas – prof. habil. dr. Aleksandras Laucevičius, vienas iš širdies klinikinės elektrofiziologijos pradininkų Lietuvoje. Klinikoje šiuo metu dirba dešimties kardiologų komanda, o visapusiškam paciento ištyrimui jiems talkina tokie specialistai kaip endokrinologas, echoskopuotojas, dietologė.
InMedica cardio
InMedica cardio Panevėžys – naujausia InMedica tinklo kardiologinė klinika, veikianti nuo 2016 metų spalio mėnesio. Klinikoje aktyviai vykdoma prevencinė širdies ir kraujagyslių programa, taip pat teikiamos tokios paslaugos kaip paros kraujospūdžio matavimas, paros elektrokardiogramos užrašymas ir monitoravimas, atliekamos sportuojančių, išsamios moterų ir vyrų ištyrimo programos ir pan.